E-store
![](https://cocuklarhepimizin.org/wp-content/uploads/2018/04/Bulutların-Gölgesini-Gördüm-Nikeadan-İznike.jpg)
Bulutların Gölgesini Gördüm Nikea’dan İznik’e
Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Prof. Dr. Şermin Tetik’in 9 yaş ve üzeri çocuklar için İznik’in tarihsel önemini öyküleştirerek anlattığı “Bulutların Gölgesini Gördüm Nikea’dan İznik’e” isimli kitabı satın alarak derneğimize katkıda bulunabilirsiniz.
Bağış yaptıktan sonra aşağıdaki iletişim formunu doldurmayı unutmayın.
[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]