Çocuklar Hepimizin Eğitimi ve Öğretimi Destekleme Derneği, eğitim bursu verecekleri çocuklar yararına 13-14 Haziran “Cumartesi ve Pazar” Palladium Alış Veriş Merkezinde saat 10.00 – 22.00 arasında bir etkinlik düzenleyecektir.

“BU YIL BABANIZA VERECEĞİNİZ ARMAĞAN, BİR ÇOCUĞUMUZUN GELECEĞİ OLSUN ”

2014 Ekim ayında faaliyete geçen dernek, İznik merkezli olarak kurulmuştur ve “İznik’te bir çocuğum var, okuyacak” projesi kapsamında çalışmalarını yürütmektedir. Bu kapsamda öğrencilere ulaşarak, maddi destek sağlamanın yanı sıra çocukların sosyal gelişimine katkıda bulunacak çalışmalar planlayarak hayata geçirmeyi, öğrencilerin öğrenim hayatlarına dokunarak, onların geleceklerini kurmaya yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize katkı sağlamak amacıyla 20 Haziran’da gerçekleştireceğimiz etkinlikte bizlere destek verecek tasarımcılara ve tüm eğitim gönüllülerine şimdiden teşekkür ediyoruz. “Babalar Gününde babanıza vereceğiniz “mutluluk” aynı zamanda bir çocuğumuzun ışığı olacaktır.

Tüm Babalarımızın Babalar Gününü Kutluyoruz.

Etiketler: