İznik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik yaşadıkları yerle ilgili farkındalık oluşturma ve bunu sinema sanatı ile birleştirecekleri kısa film çekme atölye çalışmamızı 29 Nisan da Doğuş Üniversitesinin desteğiyle gerçekleştiriyor olacağız.
![](https://cocuklarhepimizin.org/wp-content/uploads/2019/04/b1548494-9754-4ef3-9dcf-a45c980ec718-1-731x1024.jpg)
İznik Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik yaşadıkları yerle ilgili farkındalık oluşturma ve bunu sinema sanatı ile birleştirecekleri kısa film çekme atölye çalışmamızı 29 Nisan da Doğuş Üniversitesinin desteğiyle gerçekleştiriyor olacağız.