Çoçuklar Hepimiz Derneği olarak 23 Nisan için İznik genelinde İlk öğretim okullarında “Haydi Hayallerimizi Çizelim” temalı bir resim yarışması düzenledik. Bizi destekleyen 3 üyemiz sayesinde 3 Adet Laptop ile çocuklarımızı ve güzel eserlerini ödüllendirebildik. İlerde bu sayının artması dileğiyle.
23 Nisan Hayallerimiz Çizelim Resim Yarışması Sonuçları
- Musa KAYA, Kılıçaslan Ortaokulu
- Sevval TOSUN, Boyalıca Ortaokulu
- İpek GİRGİL, Alparslan Ortaokulu