Ana Sayfa Biz Kimiz İletişim
Bağış Yap
E-store
Gönüllümüz Ol

Komitelerimiz

1. Eğitim ve Öğretim Destekleme Komisyonu

2. Sosyal Sorumluluk Projeleri Komisyonu

3. Gençlik Komisyonu

ÇOCULAR HEPİMİZİN DERNEĞİNDE GÖNÜLLÜLÜK ESASTIR

Toplumun yararına olduğu düşünülen  hedefe ulaşmak için; Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği bünyesinde sürdürdüğü proje ve sosyal çalışmalarda, maddi karşılık ve  çıkar beklentisi içinde olmayan tüm faaliyetlere kendi rızasıyla katılır.

YARDIMSEVERLER FAALİYETLERİN İÇİNDE YER ALIR.

Bütün çalışmalarında şeffaflığı ve güvenirliği esas alan Çocuklar Hepimizin Eğitim ve Öğretimi Destekleme Derneği, yardımseverlerini ve özellikle bursiyerlerini bizzat çalışmalarının içine almayı planlamıştır.  Bu sebeple Derneğimize katkıda bulunan tüm yardımseverler her türlü faaliyetlerimize filen katılmaya davet edilir. Yardımseverlerimiz bu vesile ile tanışmış oldukları ihtiyaç sahiplerini daha sonrada gelişimini takip edebilir, onlara koruyucu aile olabilir, istedikleri her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilirler. Bursiyerlerimiz ise dernek faaliyetlerinin fiili gönüllüleri olacaktır. 

Sık Kullanılanlar Banka Hesap Bilgileri Sıkça Sorulan Sorular Haberler İhaleler Hızlı Erişim Online Bağış İletişim Sosyal Medya Sık Kullanılanlar Banka Hesap Bilgileri Sıkça Sorulan Sorular Haberler İhaleler Hızlı Erişim Online Bağış İletişim Sosyal Medya